Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wayne

Është emri yt Wayne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Win, Wim, Winn, Wyman, Wynne, Won, Waymon, Wynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wan, Wyona, Winna, Winnie, Wimma, Wynona, Waman, Winni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 521475 Wayne's në Facebook. Pozicioni #201
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga WaynePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wayne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wayne? Voto për emrin tënd