Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Winn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Winn.
Është emri yt Winn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wynn
Djem me tinguj të ngjashëm:Wayne, Win, Wim, Wyman, Wynne, Won, Waymon, Wynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wan, Wyona, Winna, Winnie, Wimma, Waman, Wynona, Winni
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2345 Winn's në Facebook. Pozicioni #18265
Kategoritë:
Komente nga WinnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winn? Voto për emrin tënd