Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Winnie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Winnie.
Është emri yt Winnie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:bekuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Winny
Djem me tinguj të ngjashëm:Wayne, Win, Winn, Wim, Wyman, Wynne, Won, Waymon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wan, Winna, Wyona, Wimma, Wynona, Waman, Winni, Wionie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 100 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 90 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90600 Winnie's në Facebook. Pozicioni #1020
Kategoritë:Popullore danez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1884 - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga WinniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winnie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winnie? Voto për emrin tënd