Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Win

Është emri yt Win? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wine
Variante:Winthrop
Djem me tinguj të ngjashëm:Wayne, Winn, Wim, Wyman, Wynne, Won, Waymon, Wynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wan, Wyona, Winna, Winnie, Wimma, Waman, Wynona, Winni
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21360 Win's në Facebook. Pozicioni #3223
Kategoritë:
Komente nga WinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Win? Voto për emrin tënd


Është emri yt Win? Voto për emrin tënd