Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Winny

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Winny.
Është emri yt Winny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:bekuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Winnie
Djem me tinguj të ngjashëm:Wayne, Win, Winn, Wim, Wyman, Wynne, Won, Waymon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wan, Winna, Wyona, Winnie, Wimma, Wynona, Waman, Winni
Vlerësimi:
5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7110 Winny's në Facebook. Pozicioni #7743
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga WinnyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winny? Voto për emrin tënd