Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wilhelmus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wilhelmus.
Është emri yt Wilhelmus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Williams, Willelmus, Wilhelminus, Walling, Waling, Walmick, Willeminus, Waling Jesse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walinkje, Willemieke, Wallinkje, Willyams, Wilmienke, Walenka, Willemke, Willemiek
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Wilhelmus's në Facebook. Pozicioni #90976
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WilhelmusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilhelmus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilhelmus? Voto për emrin tënd