Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Williams

Është emri yt Williams? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilhelmus, Willelmus, Wilhelminus, Walling, Waling, Walmick, Willeminus, Waling Jesse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walinkje, Willemieke, Wallinkje, Willyams, Wilmienke, Walenka, Willemke, Willemiek
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16825 Williams's në Facebook. Pozicioni #3911
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga WilliamsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Williams? Voto për emrin tënd


Është emri yt Williams? Voto për emrin tënd