Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilma

Është emri yt Ilma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilian, Ilan, Ilyan, Illian, Ilainho, Iulian, Illan, Iolyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illeana, Ilenia, Iliana, Ilona, Ileana, Ilena, Ilmi, Ilana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Eduina
Facebook:

+/- 1865 Ilma's në Facebook. Pozicioni #21658
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga IlmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilma? Voto për emrin tënd