Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilian

Është emri yt Ilian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilan, Ilyan, Illian, Ilainho, Iulian, Illan, Iolyn, Ilyami
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illeana, Ilma, Ilenia, Iliana, Ilona, Ileana, Ilena, Ilmi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1305 Ilian's në Facebook. Pozicioni #28178
Kategoritë:Popullore slloven emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga IlianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilian? Voto për emrin tënd