Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilan

Është emri yt Ilan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ilanit, אִילָנָה
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilian, Ilyan, Illian, Ilainho, Iulian, Illan, Iolyn, Ilyami
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illeana, Ilma, Ilenia, Iliana, Ilona, Ileana, Ilena, Ilmi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13120 Ilan's në Facebook. Pozicioni #4771
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga IlanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilan? Voto për emrin tënd