Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Illan

Është emri yt Illan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilian, Ilan, Ilyan, Illian, Ilainho, Iulian, Iolyn, Ilyami
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illeana, Ilma, Ilenia, Iliana, Ilona, Ileana, Ilena, Ilmi
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205 Illan's në Facebook. Pozicioni #107727
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga IllanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Illan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Illan? Voto për emrin tënd