Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilena

Është emri yt Ilena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilian, Ilan, Ilyan, Illian, Ilainho, Iulian, Illan, Iolyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illeana, Ilma, Ilenia, Iliana, Ilona, Ileana, Ilmi, Ilana
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 775 Ilena's në Facebook. Pozicioni #41173
Kategoritë:
Komente nga IlenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilena? Voto për emrin tënd