Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilona

Është emri yt Ilona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helena
Variante:Ilana, Ilanka, Ilonca, Ilonka, Lona, Ylonda, Ylonka
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilian, Ilan, Ilyan, Illian, Ilainho, Iulian, Illan, Iolyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illeana, Ilma, Ilenia, Iliana, Ileana, Ilena, Ilmi, Ilana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 390 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 210 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 210 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 209 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 360 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 359 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19745 Ilona's në Facebook. Pozicioni #3423
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 fund emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga IlonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilona? Voto për emrin tënd