Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helena

Është emri yt Helena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helen
Variante:Elene, Eleni, Elin, Elna, Heleen, Helen, Hellen, Ilona, Jelena, Marilène, Лена
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helene, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 636 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 435 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 431 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 429 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 590 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 588 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lorena, Eleana, Leonita
Facebook:

+/- 98620 Helena's në Facebook. Pozicioni #959
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga HelenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helena? Voto për emrin tënd