Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helene

Është emri yt Helene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helen
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina, Halina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 183 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 126 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 124 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 178 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 179 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52225 Helene's në Facebook. Pozicioni #1595
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga HelenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helene? Voto për emrin tënd