Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hilma

Është emri yt Hilma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helma
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helene, Helma, Helmine, Hulen, Helima, Helina, Halina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1865 Hilma's në Facebook. Pozicioni #21659
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga HilmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hilma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hilma? Voto për emrin tënd