Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Holman

Është emri yt Holman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Healum, Hline, Helem, Heilyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helene, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 590 Holman's në Facebook. Pozicioni #50136
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga HolmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Holman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Holman? Voto për emrin tënd