Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hilmi

Është emri yt Hilmi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem, Heilyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helene, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4530 Hilmi's në Facebook. Pozicioni #11011
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga HilmiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hilmi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hilmi? Voto për emrin tënd