Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helen

Është emri yt Helen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helena
Variante:Eileen, Elaine, Elan, Ellen, Helaine, Helene, Olena, Yelena, Ελενη, Олена
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helene, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina, Halina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 393 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 268 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 269 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 266 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 346 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 348 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 615020 Helen's në Facebook. Pozicioni #168
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 etiopian emrat - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga HelenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helen? Voto për emrin tënd