Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olena

Është emri yt Olena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helen
Djem me tinguj të ngjashëm:Olen, Olney, Olmo, Oluyemi, Oualim, Olan, Oulaiman, Olaniyonu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oliana, Olono, Olina, Olien, Olianna, Olenočin, Olwin, Olwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4970 Olena's në Facebook. Pozicioni #10246
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga OlenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olena? Voto për emrin tënd