Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olney

Është emri yt Olney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olen, Olmo, Oluyemi, Oualim, Olan, Oulaiman, Olaniyonu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olena, Oliana, Olono, Olina, Olien, Olianna, Olenočin, Olwin
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Olney's në Facebook. Pozicioni #131418
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga OlneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olney? Voto për emrin tënd