Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eileen

Është emri yt Eileen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helen
Variante:Eihhlin
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 96 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 189530 Eileen's në Facebook. Pozicioni #532
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga EileenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eileen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eileen? Voto për emrin tënd