Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elwyn

Është emri yt Elwyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aelfwine
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elman, Elwin, Elioenai, Elmo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1880 Elwyn's në Facebook. Pozicioni #21510
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga ElwynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elwyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elwyn? Voto për emrin tënd