Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eleni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eleni.
Është emri yt Eleni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helena
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine, Elene
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Eni, Jo, Leni, Po, Leke, Elenica
Emrat e vëllezërve:Ersi, Dario, Beni, Eljo, Akel, Ermal, Kostandinos
Emrat e motrave:Rezarta, Kesjana, Anxhela, Refi, Jonida, Norilda, Konstandina
Facebook:

+/- 29700 Eleni's në Facebook. Pozicioni #2471
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Popullore grek emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Eleni


Eleni ( 15 vjeç) 2016-02-15
Une kam nje emer shume te bukur.
Eleni ( 29 vjeç) 2017-05-02
EMRI ELENI VJEN NGA LATINISHTJA DHE DO TE THOTE BUKURI DHE DRITE
Eleni ( 12 vjeç) 2018-02-18
Me pelqen qe kam nje emer kaq te bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eleni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eleni? Voto për emrin tënd