Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rezarta

Është emri yt Rezarta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riccardo, Ricciardo, Ricardo, Rikard, Richard, Ryszard, Rickard, Rickardo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riccarda, Ricarda, Rigerda, Richarda, Rikkerd, Riza Hariati, Rosarito, Ryzard
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Rreze, Rezi
Emrat e vëllezërve:Skender, Kreshnik
Emrat e motrave:Ilva, Eleni, Sonila
Facebook:

+/- 690 Rezarta's në Facebook. Pozicioni #44741
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Rezarta


Rezarta ( 28 vjeç) 2018-04-02
Energji pozitive
Rezarta ( 28 vjeç) 2018-04-02
Energji pozitive

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rezarta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rezarta? Voto për emrin tënd