Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Riccardo

Është emri yt Riccardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Richard
Djem me tinguj të ngjashëm:Ricciardo, Ricardo, Rikard, Richard, Ryszard, Rickard, Rickardo, Rissardi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riccarda, Ricarda, Rezarta, Rigerda, Richarda, Rikkerd, Riza Hariati, Rosarito
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11220 Riccardo's në Facebook. Pozicioni #5399
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga RiccardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Riccardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Riccardo? Voto për emrin tënd