Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Richard

Është emri yt Richard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Edrigu, Ricarda, Ricardo, Riccardo, Rich, Richarda, Richardson, Richardus, Richie, Richmal, Ricki, Rickie, Riki, Rikkert, Rique, Risteard, Ritchie, Ritsaart, Ritsaert, Ritsert, Ryker
Djem me tinguj të ngjashëm:Riccardo, Ricciardo, Ricardo, Rikard, Ryszard, Rickard, Rickardo, Rissardi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riccarda, Ricarda, Rezarta, Rigerda, Richarda, Rikkerd, Riza Hariati, Rosarito
Vlerësimi:
4.5/5
yje 361 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 202 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 203 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 203 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 335 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 336 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1818340 Richard's në Facebook. Pozicioni #28
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga RichardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Richard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Richard? Voto për emrin tënd