Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Riccarda

Është emri yt Riccarda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riccardo, Ricciardo, Ricardo, Rikard, Richard, Ryszard, Rickard, Rickardo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ricarda, Rezarta, Rigerda, Richarda, Rikkerd, Riza Hariati, Rosarito, Ryzard
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Riccarda's në Facebook. Pozicioni #148613
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RiccardaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Riccarda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Riccarda? Voto për emrin tënd