Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rikard

Është emri yt Rikard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riccardo, Ricciardo, Ricardo, Richard, Ryszard, Rickard, Rickardo, Rissardi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riccarda, Ricarda, Rezarta, Rigerda, Richarda, Rikkerd, Riza Hariati, Rosarito
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3355 Rikard's në Facebook. Pozicioni #13932
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore suedez emrat boy
Komente nga RikardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rikard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rikard? Voto për emrin tënd