Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ricarda

Është emri yt Ricarda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Richard
Djem me tinguj të ngjashëm:Riccardo, Ricciardo, Ricardo, Rikard, Richard, Ryszard, Rickard, Rickardo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riccarda, Rezarta, Rigerda, Richarda, Rikkerd, Riza Hariati, Rosarito, Ryzard
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1880 Ricarda's në Facebook. Pozicioni #21492
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga RicardaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ricarda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ricarda? Voto për emrin tënd