Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Richmal

Është emri yt Richmal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Richard
Djem me tinguj të ngjashëm:Reginal, Raghnall, Rigenailo, Richinel, Richenel, Rajkamal, Richanel, Razanil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ragnall, Rachmalia, Riri Rizki Amalia, Reski Amalia, Riza Amela, Rosmely, Rusu Mihaiela, Roxana-Amalia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Richmal's në Facebook. Pozicioni #486886
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RichmalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Richmal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Richmal? Voto për emrin tënd