Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Reginal

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Reginal.
Është emri yt Reginal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Raghnall, Richenel, Richinel, Rigenailo, Rajkamal, Richanel, Razanil, Raisnelly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ragnall, Richmal, Rachmalia, Riri Rizki Amalia, Reski Amalia, Riza Amela, Rosmely, Rusu Mihaiela
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1410 Reginal's në Facebook. Pozicioni #26607
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1971
Komente nga ReginalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reginal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reginal? Voto për emrin tënd