Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oriana

Është emri yt Oriana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orion, Oron, Orn, Orin, Oran, Oren, Orran, Orrin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oriane, Orna, Ourania, Orina, Orianna, Orana, Orma, Orien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 109 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5620 Oriana's në Facebook. Pozicioni #9327
Kategoritë: - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat
Komente nga OrianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oriana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oriana? Voto për emrin tënd