Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orrin

Është emri yt Orrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the name Odhran. Orrin Hatch
Djem me tinguj të ngjashëm:Orion, Oron, Orn, Orin, Oran, Oren, Orran, Ormeman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oriana, Oriane, Orna, Ourania, Orina, Orianna, Orana, Orma
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3220 Orrin's në Facebook. Pozicioni #14379
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1920




Komente nga Orrin



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orrin? Voto për emrin tënd