Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oron

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oron.
Është emri yt Oron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orion, Orn, Orin, Oran, Oren, Orran, Orrin, Ormeman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oriana, Oriane, Orna, Ourania, Orina, Orianna, Orana, Orma
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Reina
Facebook:

+/- 1355 Oron's në Facebook. Pozicioni #27389
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Oron


Oron ( 102 vjeç) 2018-03-05
Eshte i shkurter dhe i let

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oron? Voto për emrin tënd