Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zana

Është emri yt Zana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Shoshana
Djem me tinguj të ngjashëm:Zani, Zane, Zen, Zan, Zion, Zaim, Zein, Zyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena, Zayna
Vlerësimi:
5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 52 vota
Pseudonime:Zanza, Zanush, Zanth
Emrat e vëllezërve:Beni, Florin, Muharem, Altin
Emrat e motrave:Etleva, Hanna, Dea
Facebook:

+/- 12430 Zana's në Facebook. Pozicioni #4970
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga ZanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zana? Voto për emrin tënd