Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zane

Është emri yt Zane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Variante:Zaine
Djem me tinguj të ngjashëm:Zani, Zen, Zan, Zion, Zaim, Zein, Zyon, Zenon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zana, Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 105 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 46680 Zane's në Facebook. Pozicioni #1740
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 letonisht emrat - Popullore polonisht emrat boy - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga ZanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zane? Voto për emrin tënd