Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zen

Është emri yt Zen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zani, Zane, Zan, Zion, Zaim, Zein, Zyon, Zenon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zana, Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16845 Zen's në Facebook. Pozicioni #3906
Kategoritë:Emrat japoneze - Emrat e shkurtër - Popullore slloven emrat boy
Komente nga ZenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zen? Voto për emrin tënd