Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zani

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zani.
Është emri yt Zani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zane, Zen, Zan, Zion, Zaim, Zein, Zyon, Zenon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zana, Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 1750 Zani's në Facebook. Pozicioni #22654
Kategoritë:
Komente nga Zani


Zani ( 2 vjeç) 2020-02-09
Qfar kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zani? Voto për emrin tënd