Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zion

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zion.
Është emri yt Zion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sion
Variante:צִיוֹן
Djem me tinguj të ngjashëm:Zani, Zane, Zen, Zan, Zaim, Zein, Zyon, Zenon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zana, Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8935 Zion's në Facebook. Pozicioni #6459
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga ZionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zion? Voto për emrin tënd