Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zaine

Është emri yt Zaine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zane
Djem me tinguj të ngjashëm:Zani, Zane, Zen, Zan, Zion, Zaim, Zein, Zyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zana, Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1535 Zaine's në Facebook. Pozicioni #24944
Kategoritë:
Komente nga ZainePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zaine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zaine? Voto për emrin tënd