Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fjolla

Është emri yt Fjolla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faysal, Faisal, Fjall, Feyzullah, Fazal, Feisal, Fazil, Faizal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fjola, Fogel, Feygl, Fazlı, Fokkel, Fokel, Fazila, Faigel
Vlerësimi:
5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Jo, Lola, Fola, Po, Fjola, Toti, Fifi, Folë, Lolë, Toli
Emrat e vëllezërve:Jo, Arjanit, Eni, Samir, Nuk Kam, Sadik, Shpend, Jetmir, Murat, Lian, Eron, Flori, Florent, Nizam, Suad, Astrit, Agon, Pashtrik, Amar, Ardit, Petrit
Emrat e motrave:Jo, Gentiana, Suela, Bulina, Erza, Erona, Flutra, Besmira, Launora, Antigone, Alberinë, Donika, Fitore, Rinesa, Florandë, Florentina, Thëllëza, Kujtesa, Mirëjeta, Besarta, Sevdie, Lorinda, Nuk Kam, Leonita, Erta, Ermira, Kaltrina, Fëllëanza, Vesa, Besiana Më shumë emra
Facebook:

+/- 1735 Fjolla's në Facebook. Pozicioni #22828
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Fjolla


Fjola ( 16 vjeç) 2017-04-29
me pelqen shume emri fjola ndaj i keshilloj te gjithe
Fjolla ( 18 vjeç) 2017-10-29
Jo
Fjolla ( 15 vjeç) 2018-08-04
Jo
Fjolla ( 10 vjeç) 2018-10-13
Une mendoj se eshte emer i mrekullueshe dhe falenderoj babin dhe motren qe ma kan len
Fjolla ( 17 vjeç) 2018-12-16
Thjesht me pelqen
Fjolla ( 14 vjeç) 2019-05-07
si është kuptimi immm
Fjolla ( 13 vjeç) 2019-07-17
Jo
Fjolla ( 13 vjeç) 2019-07-18
Jo
Fjolla ( 15 vjeç) 2019-09-20
eshte emer i bukur
Fjolla ( 15 vjeç) 2019-11-17
Ndoshta nuk ka kuptim te mir por vlera e emrit tim ka qen e mir te prindrit e mir anadaj me pelqen ky emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fjolla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fjolla? Voto për emrin tënd