Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Admir

Është emri yt Admir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ademaro, Ademir, Adhémar, Ademar, Attmore, Atmore, Athmarr, Adner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Admira, Adonira, Addanari, Adamary, Adamari, Athena Maria, Aydanur, Ada Marie
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ilda
Facebook:

+/- 5400 Admir's në Facebook. Pozicioni #9636
Kategoritë: - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga AdmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Admir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Admir? Voto për emrin tënd