Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ademir

Është emri yt Ademir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Admir, Ademaro, Adhémar, Ademar, Attmore, Atmore, Athmarr, Adner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Admira, Adonira, Addanari, Adamary, Adamari, Athena Maria, Aydanur, Ada Marie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 870 Ademir's në Facebook. Pozicioni #37872
Kategoritë: - Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga AdemirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ademir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ademir? Voto për emrin tënd