Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Admira

Është emri yt Admira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Admir, Ademaro, Ademir, Adhémar, Ademar, Attmore, Atmore, Athmarr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adonira, Addanari, Adamary, Adamari, Athena Maria, Aydanur, Ada Marie, Atteneri
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 760 Admira's në Facebook. Pozicioni #41860
Kategoritë:
Komente nga AdmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Admira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Admira? Voto për emrin tënd