Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adamary

Është emri yt Adamary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Admir, Ademaro, Ademir, Adhémar, Ademar, Attmore, Atmore, Athmarr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Admira, Adonira, Addanari, Adamari, Athena Maria, Aydanur, Ada Marie, Atteneri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Adamary's në Facebook. Pozicioni #310603
Kategoritë:
Komente nga AdamaryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adamary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adamary? Voto për emrin tënd