Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tringa

Është emri yt Tringa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Terrance, Terrence, Terence, Trần Đức Hảo, Torence, Torrance, Tering, Toyrung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Taurinas, Trang Đài, Thúy Trang, Tarang, Tiryns, Thuytrang, Thorensia, Trineke
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Jo, Tringellima, Tringe, Kinge, Tringulina
Emrat e vëllezërve:Jo, Mevlam, Ylli, Zgjim, Egzon, Ardi, Edin, Fatos, Ideal, Eris, Ron, Dreni, Elion, Trimor
Emrat e motrave:Jo, Gresa, Kledina, Barbara, Venera, Ylleza, Migena, Qendresa, Rinesa, Blenda, Margarita, Fortesa, Bleona, Po, Altina, Elsa, Vlera, Shkurta, Verona
Facebook:

+/- 870 Tringa's në Facebook. Pozicioni #37704
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Tringa


Tringa ( 28 vjeç) 2018-07-11
Dua te di qfare demethenje ka
Tringa ( 21 vjeç) 2019-04-25
Mirbremba,
Desha ta dija kuptimit e emrit tim sepse jam perpiq ta gjej por nuk arrita dot.
Tringa
Tringa ( 13 vjeç) 2019-09-09
Me pelqen shum
Tringa ( 26 vjeç) 2020-02-12
Mendoj se e perfaqesoj denjesisht emrin Tringa
Tringa 2020-02-21
si eshte
Tringa ( 13 vjeç) 2020-04-29
jo
Tringa ( 22 vjeç) 2020-06-23
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tringa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tringa? Voto për emrin tënd