Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edin

Është emri yt Edin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aodh
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Etan, Ethan, Edwin, Ethem, Edon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tringa
Facebook:

+/- 8630 Edin's në Facebook. Pozicioni #6620
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga EdinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edin? Voto për emrin tënd