Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edna

Është emri yt Edna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Etan, Ethan, Edin, Edwin, Ethem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene, Etney
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 94430 Edna's në Facebook. Pozicioni #993
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 4 shkronja - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga Edna


Edna 2015-11-06
emri im eshte shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edna? Voto për emrin tënd