Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ettina

Është emri yt Ettina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ede
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Ethan, Etan, Edin, Edwin, Ethem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Edina, Etna, Edena, Etyene, Etney
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Tina
Emrat e vëllezërve:Vullnet
Emrat e motrave:Lirona
Facebook:

+/- 20 Ettina's në Facebook. Pozicioni #630127
Kategoritë:
Komente nga EttinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ettina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ettina? Voto për emrin tënd